HİZMETLERİMİZ

Hamam

Soğuk algınlığı gibi mevsimsel hastalıklara karşı birebir şifa olarak biliniyor. Bilinen bir diğer faydası da sıcaklığın etkisiyle kan içerisinde bulunan hücrelerin artmasına yardımcı olur.

Sauna

Gerekli ısı düzeyi ile yapılan sauna, ilk olarak ter yoluyla vücudun gevşemesine yardım eder. Ter yardımıyla vücudun üzerindeki toksinler temizlenirken diğer yandan da içerideki kimyasallar dışarı atılmış olur. Hem beden hem de ruh sağlığı için son derece yararlıdır. Ancak yapılırken aşırıya kaçmadan belirli zaman diliminde yapmak gereklidir.

Masaj

Masaj, kan dolaşımını hızlandırır ve depresyonu yatıştırır. Ayrıca masajın bağışıklık sistemini güçlendirdiğine ve ağrıların azalmasına yardımcı olur. Düzenli masaj terapisi alan kişiler stresten, depresyondan kurtulur.

Gelin Hamamı

Gelin hamamı, aslında adı üstünde düğünden bir gün önce gelinin hamama götürülüp, yemeklerin yendiği, hamam da eğlencelerin düzenlendiği ve akabinde gelin hanımın bir güzel keselendiği organizasyondur.

Damat Hamamı

Damat hamamı, aslında adı üstünde düğünden bir gün önce damadın hamama götürülüp, hamam da eğlencelerin düzenlendiği ve akabinde damadın bir güzel keselenip, yıkandığı organizasyondur.

PEELİNG

Peeling, ölü cilt hücrelerini cildin dış katmanından uzaklaştırılması işlemidir. Doğru yapılmazsa cilde zarar verebilir. Uygulamanın cilde zarar vermemesi, sivilce oluşumuna yol açmaması için güvenli bir şekilde yapılmalıdır.

MANİKÜR & PedİKÜr

Güzel ve bakımlı bir görünüme sahip olmak için bakımlarımıza dikkat ediyor, sağlıklı bir hayat için egzersiz, diyet ve kişisel bakım gibi birçok yönteme başvuruyoruz.

Kİl

Kil içeriğinde sağlığımız için son derece önemli olan potasyum, sodyum, magnezyum, bromit, iyot, kükürt ve kalsiyum gibi pek çok madde barındırmaktadır.

Tuz

Cildinizdeki ölü deriden kurtulabilirsiniz. Tuz ve cilt arasındaki sürtünme ölü hücreleri temizlediği gibi, kan dolaşımını da düzenlemeye yardımcı olarak cilde etkileyici bir parlaklık kazandırır.

ROYAL SPA WELLNESS